Січень

14

2021

Фестиваль "Червене вино 2021" : як це було (ФОТО)

У

Мукачеві нагородили переможців конкурсу «Червене вино 2021»

Великі золоті медалі здобули Карло Шош у номінації «Краще біле напівсолодке вино» («Рислінг Італійський») та Олександр Ковач у номінації «Краще Червоне сухе вино» («Камер 2018»).

Переможцем конкурсу «Червене вино 2021» став Карло Шош, який здобув золоті нагороди у трьох номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Рислінг Рейський»), «Краще Біле напівсухе вино» («Бакатор») та «Краще Біле напівсухе вино» («Серемський зелений»).

Переможцем у номінації «Вибір мера Мукачева» здобуло ФГ «Терруар» (вино «Цвайгельт» 2018).

Золоті нагороди у двох номінаціях здобули:

«Сімейний підвал Параски», у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Мерло»), «Краще Біле напівсухе вино» («Шардоне»)

Винороб Руслан Орос, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Реслер» 2019), «Краще біле сухе вино» («Цитрон Магарача»).

Винороб Олександр Ковач, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вин» («Рубін Карпат»), «Краще Десертне вино» («Троянда Карпат»).

Винороб Віталій Муска, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Липовина»), «Краще Десертне вино» («Вермут»).

Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне совіньйон»), «Краще біле сухе вино» («Мускат жемчужний»).

Золоту нагороду в одній номінації здобули:

ФГ «Терруар», у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт 2018»)

«Винна мануфактура Штифко», у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Мелодія Сонця»)

Винороб Олександр Пауш, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Совіньйон блан»)

Винороб Федір Павлишинець, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Леанка»)

Винороб Йосип Фудела, у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Угочанська рапсодія»)

Винороб Іван Паук, у номінації: «Краще Десертне вино» («Кагор»)

Винороб Ернест Біров, у номінації: «Краще Десертне вино» («Кагор 2016»)

Винороб Василь Надь, у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне совіньйон 2018»)

Винороб Анна Гегедош, у номінації: «Ізабелла» («Ізабела 2018»)

Срібні нагороди здобули:

Винороб Іван Паук, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Шардоне»).

Винороб Ференц Боркосі, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Купаж» 2020).

Винороб Олександр Ковач, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка» 2019).

Винороб Іштван Берецкі, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат оттонель»).

Винороб Ернест Біров, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Троянда Закарпаття (2014)», «Краще Біле сухе вино» («Ріслінг Італійський 2020»).

Винороб Василь Анталовський, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне»).

Винороб Іштван Варга, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Сапераві 2019»).

Винороб Олександр Пауш, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне»).

Винороб Василь Надь, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Мерло 2018»).

Винороб Іштван Шімон, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Голубок»).

Винороб Емеріх Крицький, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Спокусник»), «Краще Червоне сухе вино» («Заповітне»).

Винороб Іштван Варга, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Бенянська Троянда»).

Винороб Федір Павлишинець, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсолодка).

Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсолодка), «Краще Біле сухе вино» («Іршаї Олівер»).

ФГ «Терруар», у номінаціях: «Розе» («Розе», сухе), «Краще Червоне сухе вино» («Мерло» (2018).

ФГ «Фечора фемелі вайнері», у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт», «Туран», «Розе», «Цвайгельт-розе», напівсухе).

ФГ «Терруар», у номінації «Вибір мера Мукачева» («Цвайгельт 2018»).

Бронзові нагороди здобули:

Винороб Руслан Орос, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне фран» 2019), «Краще Біле сухе вино» («Мускат голодриги» 2019).

Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт», «Мерло», «Бастардо»), «Краще Розе» («Каберне розе»), «Кращі Десертні вина» («Троянда Карпат»), «Ізабелла» («Ізабела», десертне).

ФГ «Терруар», у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Мускат отонель»).

Винороб Василь Анталовський, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Кагор»).

Винороб Йосип Машіка, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Червона Ружа»).

Винороб Елемір Кейс, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Бакатор»).

Винороб Михайло Черепаня, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка»).

Винороб Емеріх Крицький, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Іршаї Олівер»).

Винороб Ференц Пак, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат»).

Винороб Іштван Берецкі у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка»).

Винороб Іштван Шімон, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Трамінер»), «Краще Червоне сухе вино» («Неро», «Червоне Кюве»)

Винороб Слава Дрогобецький, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат 2017»)

Винороб Роман Гобан, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсухе 2019»)

Винороб Михайло Талабіра, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсухе).

Дипломами учасників отримали винороби Ян Кобака, Іван Гудивок, Сергій Кус, Михайло Шаланкі, Юрій Курта, Леонід Гезун, Йосип Машіка, Іван Мишкулинець.

Дивіться також

Новини партнерів

Цікаво

Рекомендовані підприємства

Медичний центр "Архімед"

Медицина

Медичний центр «Архімед» — один з перших приватних...

Зареєструвати підприємство

Подати оголошення

Маєш файний шанс додати своє оголошення!

•Безкоштовно!

•Довго зберігається!

•Дуже круто!