«Бескид 2017»: чемпіонат України з гірських автоперегонів визначив переможців IV та V етапів (фото)

Червень

18

2017

697

0

0

11 червня в селі Ужок відбулася урочисте закриття IV та V етапів Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Бескид – 2017».

Програма розпочалася концертом за участю співаків та гумористів клубних закладів Великоберезнянщини. Спортсменів-автомобілістів із Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Херсонської, Київської областей, м. Києва, організаторів змагань, глядачів, представників органів влади гарним співом радували юні і дорослі солісти Верховини: Юлія Кушнір, Аліна Касич, Юрій Олень, Сільвія Чорняк, Неля Галич, Андріана Скрип, Христина Бандур, Анюта Федич, Дмитро Куртей. Краплину гумору до програми внесли читці-гумористи: Василина Федич, Надія Циганин, Валентина Васильняк. Соло на саксофоні для присутніх виконав викладач Великоберезнянської дитячої школи мистецтв Михайло Цифра.

По закінченню концерта, комісар спортивних змагань, Ірина Калиницька, до вітальних слів та нагородження спортсменів запросила голову райдержадміністрації Василя Симочка, сільського голову Михайла Лешка, директора змагань, суддю національної категорії, Сергія Єженкова, - пише видання «Березний 24»

Наступили радісні та хвилюючі миті закриття гірських чемпіонських автоперегонів, спортивний комісар почала оголошувала їх результати, один за одним на сцену запрошувались призери та переможці для отримання заслужених кубкових трофеїв.

• Результати IV етапу Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Бескид – 2017» розподілилися такими чином:
  • У заліковій групі А 2 перше місце виборов Ревега Олександр (Чернівецька область), ІІ місце здобув Романчук Роман (м. Київ), ІІІ місце посів Ільїн Георгій (м. Київ).
  • У заліковій групі А 3 перше місце посів Ракус Іван (м. Львів), ІІ місце здобув Апостолюк Володимир (м. Київ), ІІІ місце – Жовтоног Валерій (м. Київ).
  • У заліковій групі А 4 I місце виборов Петренко Володимир (м. Київ), ІІ місце посів Лохман Ігор (Київська область), ІІІ місце посів Кріль Любомир (Івано-Франківська область).

В абсолютному заліку перемогу здобув Пертерко Володимир (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo IX, друге місце посів Ракус Іван (м. Львів) на автомобілі Honda CRX, третє Апостолюк Володимир (м. Київ) на автомобілі ВАЗ 2113.