«BUSINESS CUP 2018»: матчі 7-го туру були «врожайні» на голи (фото, відео)

438

1

0

З

магання аматорських колективів, що відбуваються в рамках щорічного турніру з футболу «BUSINESS CUP 2018», - виходять на фінішну пряму.

Сьогодні, 14 квітня, відбулися матчі сьомого туру змагань. На футбольному полі Мукачівської ЗОШ № 4 зустрілися три пари команд, стиль гри яких засвідчив, що вагу має кожне очко, тому протистояння тривало до останніх секунд поєдинків.

До слова, гра стала більш коректною, футболісти не ризикують у сміливих підкатах, аби штрафний удар не подарував команді супротивника гол, а то й - перемогу. Судді у всіх трьох поєдинках лише зрідка висловлювали зауваження, обійшлося без «жовтих» або «червоних» карток.

ФК «ЛІКА» - ФК «ЕНЕРГЕТИК»: 2:7

Пара досвідчених команд відрила ігровий день швидким, технічно цікавим футболом. На перерву пішли з рахунком 1:3 на користь ФК «ЕНЕРГЕТИКА», який зберіг перевагу та переміг з рахунком: 2:7.

ФК «АЛЕКС» - ФК «М СІТІ»: 6:2

Підтвердив своє реноме фаворита турніру й ФК «АЛЕКС», який у зустрічі з непростим противником – ФК «М СІТІ», але зберіг перевагу у забитих м’ячах: 6:2

ФК «БЕРКУТ» - ФК «АДАМАР»: 4:2

Швидкісною з перших хвилин видався поєдинок цих двох команд. На перерву колективи пішли з перевагою «БЕРККУТА» в два забиті м’ячі. Але після короткого відпочинку ФК «АДАМАР» зумів перегрупуватися та реалізувати два гольові моменти. Проте, ФК «БЕРКУТ» також не втрачав шанси. Даровані футбольною Фемідою, подвоївши свій результат.