Дванадцять нагород вибороли мукачівські спортсмени на Кубку України з Шотокан карате (фото)

К

убок України з Шотокан карате відбувся минулими вихідними. Найкращі юні каратисти з всієї України з’їхалися до Харкова, що позмагатися за високі нагороди та показати свою майстерність. Масштабні змагання, у яких взяло участь 350 спортсменів з 14 областей відбулися на базі Школи вищої спортивної майстерності. Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською Асоціацією Карате.

Закарпатську область на змаганнях представив Мукачівський клуб карате «Синай». Семеро юних вихованців тренера вищої категорії, майстра спорту з Шотокан карате Романа Маслигана виступили на високому рівні та вибороли дванадцять нагород

Скарбничку нагород Закарпатської області та клубу «Синай» поповнили:

У розділі «Командне куміте», вікова категорія 12-13р. дівчата стали срібними призерками

• Гонак Ольга, с. Лавки Мукачівський район
  • Фабрицій Софія, Мукачево
  • Смочко Ліна, В. Лучки

У віковій категорії 14-15р. розділу «Командне куміте» відзначилися юнаки, які вибороли «бронзу» та піднялися на третю сходинку почесного п’єдесталу:

• Гонак Максим, Мукачево
  • Буштин Денис, Кольчино, Мукачівський район

В індивідуальних змаганнях, безперечно, тріумфували дівчата.

Смочко Ліна додала до «срібла» з командного куміте ще дві нагороди:

• Розділ «куміте», вагова категорія 40 кг – ІІ місце
  • Розділ «куміте», вікова категорія 12-13 років – ІІІ місце

Гонак Ольга також здобула ще дві нагороди в індивідуальних поєдинках:

• Розділ «куміте», вагова категорія 37 кг – ІІІ місце
  • Розділ «куміте», вікова категорія 10-11 років – ІІІ місце

Гідно виступила Фабрицій Софія, яка абсолютній категорії, вікова група 12-13 років виборола почесне ІІІ місце.

Високий результат та волю до перемоги показав Буштин Денис з Кольчина, Мукачівського району. Юнак додав до «бронзи» з командного куміте ще дві нагороди в індивідуальних поєдинках:

• Розділ «куміте», вагова категорія 67 кг – ІІІ місце
  • Розділ «куміте», вікова категорія 16-17 років – ІІІ місце
Як тренер, я цілком задоволений тим, як спортсмени виступили на змаганнях, - коментує Роман Маслиган для видання Mukachevo.today , - вони гідно представили Закарпаття на всеукраїнському рівні, додавши до скарбнички 12 нагород, відзначу Смочко Ліну, Гонак Ольгу та Буштина Дениса, які вибороли по три призові місця.

Роман Михайлович додає, що вихованці Мукачівського карате клубу «Синай» не послаблюватимуть темпу тренувань, адже попереду нові змагання на татамі. Спортсмени готуються до чемпіонату Закарпаття з Шотокан карате, який відбудеться у Мукачеві 26 листопада на базі Мукачівської ЗОШ №1.