Фінальний матч «ветеранів»: мукачівські «Карпати» знову стали чемпіоном (фото)

646

1

0

М

укачівський стадіон «Харчовик» сьогодні, 11 листопада, став місцем проведення фінального двобою чемпіонату Закарпаття серед команд ветеранів, віком 40+.

Мукачівські «Карпати» та виноградівський «Севлюш» зійшлися у вирішальному поєдинку. З перших хвилин матч захопив вболівальників – гра була технічною та швидкісною. Гольовий момент також не примусив себе довго чекати: гравець ФК «Карпати» Іван Лендєл впевнено реалізував пенальті вже на 14 хвилині гри. Підкріплені першим успіхом мукачівці продовжили атакувати виноградівців, а Мирослав Бундаш на 25-й хвилині подвоїв результат: 2:0 на користь ФК «Карпат».

У другому таймі досвідчені виноградівці, які і не думали втрачати волю до перемоги, перебудували гру та зуміли завдати два результативні удари по воротам суперника: відзначилися Сергій Чейпеш (47 хв.) та Іван Фурик (54 хв.).

Однак, Мирослав Бундаш таки зумів закріпити перевагу мукачівських «ветеранів», відтак, матч завершився з рахунком 3:2 на користь ФК «Карпати».

Зустріч обслуговувала бригада з берегівської колегії суддів у складі: Андрія Сімку, Сергія Гецка й Соболча Алмаші.

На фінальному поєдинку були присутні: голова Закарпатської федерації футболу Іван Дуран, заступник голови ФФЗ та голова Мукачівської міської ФФ Віктор Наскалов, виконавчий директор ФФЗ Едуард Ілтьо, голова ветеранського комітету Василь Козик, арбітр ФІФА Ярослав Козик, голова комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФЗ Георгій Жбора та член виконкому федерації Степан Селменський.

В урочистій обстановці відбулося нагородження команд-переможців:

• І місце – ФК «Карпати», м. Мукачево
  • ІІ місце – ФК «Севлюш», м. Виноградів
  • ІІІ місце – м. Ужгород

Також було відзначено кращих гравців та президентів команд – призерів: Ярослава Улинця (Мукачево), Віталія Макара (Виноградів), Тараса Тулайдана (Ужгород); Олександра Пересту (Мукачево), Адальберта Сверенка (Виноградів), Юрія Свистака (Ужгород).

Голова ФФЗ Іван Дуран звернувся до футболістів та зазначив, що ветеранський футбол посідає визначне місце у спортивному житті краю. Відтак, ФФЗ і надалі буде виступати організатором змагань за участі досвідчених футболістів, які вже і самі виховали не одне молоде покоління гравців, проте продовжують популяризувати гру мільйонів, власним прикладом демонструючи чудову гру.

Іван Петрович анонсував проведення зимового Кубку серед команд ветеранів та зазначив, для цих змагань буде створено всі умови в селище Середнє Ужгородського району.