ФК «ДОМ Х» - ФК «АДАМАР»: якісний та динамічний футбол показали аматори

306

2

0

У

Мукачеві триває боротьба в рамках щорічного турніру з футболу серед аматорів «BUSINESS CUP 2018». Сьогодні, 03 квітня, на футбольному полі в смт. Кольчино зустрілися ФК «ДОМ Х» та ФК «АДАМАР».

Більш досвідчений «ДОМ Х» з перших хвилин взяв ініціативу в свої руки та перевів гру на половину поля суперника. Правильне розташування сил, швидкі атаки не примусили довго чекати на результат: «ДОМ Х» вже на п’ятій свидині повів у рахунку. Проте новачки – ФК «АДАМАР» не поступалися темпом, намагалися блокувати атаки, страхуватисвого голкіпера. Наприкінці першого тайму, внаслідок вдало реалізованого штрафного удару, ФК «АДАМАР» забив перший м’яч. На перерву пішли з рахунком 5:1 на користь ФК «ДОМ Х».

У другій половині гри тенденція контролю за м’ячем та гри на чужій половині поля збереглася за ФК «ДОМ Х». Їхні суперники не здавалися, залишаючись на високому темпі гри та компонуючи атаки у відповідь. В результаті команди завершили поєдинок з рахунком: 12:3 на користь ФК «ДОМ Х».

Наступні поєдинку турніру «BUSINESS CUP 2018» відбудуться вже завтра, 04 квітня. На полі зустрінуться:

• ФК «СТАТУС» - ФК «АЛЕКС», початок матчу о 17.00 год.
  • ФК «М СІТІ» - ФК «БЕРКУТ», початок матчу о 18.00 год.