Футбольна субота у Мукачеві: відбулися знакові зустрічі фаворитів турніру «BUSINESS CUP 2018»

П

ротистояння аматорських команд – учасниць турніру «BUSINESS CUP 2018» наближається до зеніту. Колективи провели по три-чотири поєдинки, що дозволило їм визначитися зі стратегією гри, награти командну тактику на полі, побачити рівень майстерності суперників.

Останній день березня став футбольним, на полі ЗОШ №4 відбулися три дуже цікаві, динамічні та результативні поєдинки.

ФК «М СІТІ» - ФК «ДОМ Х»: 2:8

Перша пара команд візаві, мабуть, задала темп та емоційне забарвлення всього турнірного дня.

У першому таймі дві досвідчені команди боролися за володіння м’ячем, не забуваючи про атаки у штрафних майданчиках. Жвавіше було біля воріт Віктора Багіна, голкіпера «М СІТІ», який раз за разом рятував свою команду. Високим рівнем майстерності відзначився і воротар ФК «ДОМ Х». На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь «ДОМ Х». У другому таймі гравці «ДОМ Х» суттєво збільшили свою перевагу в очках, забивши ще 4 м’ячі. Нападникам «М СІТІ» вдалося реалізувати 2 гольові моменти, останній з яких був вдало виконаний пенальті.

ФК «АЛЕКС» - ФК «ЕНЕРГЕТИК»: 3:2

Середній темп швидкості, виважена та технічно майстерна гра – це закономірність у поведінці обох команд, які є фаворитами турніру. Футболісти, знаючи рівень суперника, грали обережно, не ризикуючи та точно плануючи кожен пас. У першій половині гри ФК «ЕНЕРГЕТИК» реалізував два гольові моменти, не пропустивши жодного м’яча. Але на емоційний стан гравців «АЛЕКСУ» результати першого тайму не вплинули. Перегрупувавшись, футболісти ФК «АЛЕКС» не тільки вирівняли гру, а й виграли з мінімальною перевагою з результатом 3:2.

ФК «СТАТУС» - ФК «БЕРКУТ»: 0:2

Перший тайм не порадував глядачів забитими м’ячами, «заважали» чи то перекладини воріт, чи то майстерність обох воротарів, добре працював і захист у обох командах. Проте вже на перших хвилинах другого тайму, ФК «Беркут» відкриває рахунок, «розстрілявши» ворота Генріха Мкртчана, а за п’ять хвилин до звершення гри, - «беркутівці» утверджують свою перемогу.

В цілому, матчі, хоча і відбувалися емоційно, були без істотних порушень правил гри або дисципліни на полі. Суддівська команда у складі Василя Козика та Віталія Лофинця все ж «виписала» кілька жовтих карточок та усних зауважень. Додамо, матчі забезпечені медичним супроводом та присутністю представників органів охорони громадського порядку.