Мукачівець Сергій Матьковскі виборов срібло на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате (фото)

М

укачівець ,володар чорного поясу (2-дан) Сергій Матьковскі тренер молодіжного клубу "Яструб» став срібним призером Чемпіонату Європи з кіокушинкай карате та увійшов до 8 найкращих учасників змагань у розділі «ката». Змагання відбувалися у іспанському місті Санта-Сусанна.

Сергій Матьковскі провів три поєдинки, під час яких достроково переміг суперників з Естонії та Данії. У півфіналі поступився голландцю. Також Сергій відзначився при виконанні нормативу «тамішеварі» - розбивання твердих предметів ударом руки або ноги.

Про нелегку перемогу Сергія Матьковські. Який поповнив скарбничку Збірної України срібною нагородою, повідомляє Катерина Матьковскі

Участь у чемпіонаті приймав Мукачівець ,володар чорного поясу (2-дан) Сергій Матьковскі . Учасник збірної України,тренер молодіжного клубу "Яструб" ,багаторазовий чемпіон України та призер Міжнародних змагань, і просто людина ,яка живе своєю улюбленою справою ! Стільки підготовки ,стільки тренувань ,стільки зусиль над собою..І в решті решт все не дарма! На Чемпіонаті Європи Сергій взяв срібло , у категорії U -21 ,до 80 кг! Категорія U -21 це - категорія чоловіків віком від 18-21 року! Щодо поєдинків : У своїй категорії Сергій мав 3 бої ! Серед них були представники Естонії, Данії та Голандії. Перших два суперники українець переміг достроково ! Не давши суперникам ні шансу зазіхнути на перемогу! Перед півфінальними поєдинками відбулося тамішеварі (розбивання дощечок) . Цей елемент є обов'язковим у будь яких міжнародних змаганнях у цій федерації! Адже спортсмени демонструють своє вміння не лише у спарингах! З цим Сергій справився також успішно! У фіналі програв голландцю. Можливо десь зіграло хвилювання, втома ...по деколи ми і самі не можемо пояснити наші дії і чому так сталося..! Але Сергій зробить свій аналіз над помилками..у цьому і полягає досвід спортсмена! Вся команда нашого тренера "Яструб" дуже переживали за свого наставника. І срібло на чемпіонаті такого рівня - це показник!