На Мукачівщині розіграли Кубок району з футболу (фото)

478

0

0

У

фінальному поєдинку серед дорослих зустрілися ФК «В.Лучки» та ФК «Ромочевиця». Знаковий для команд поєдинок приймав стадіон у не менш футбольному селі Н.Давидково.

Матч розпочався за комфортної футбольної погоди та підтримки великої кількості вболівальників, які організовано прибули на матч з В. Лучок, Залужжя та Ромочевиці.

З перших хвилин гри ініціативу взяли на себе «великолучківці», які будували більшу кількість атак у штрафному майданчику Ромочевиці, яка зосередилася на захисті. Емоції та бажання відвести небезпеку від своїх воріт призвели до помилки гравців Ромочевиці, яка коштувала призначення пенальті.

Удар з одинадцятиметрової позначки успішно реалізував Юрій Варга, відкривши рахунок на 22 хвилині першого тайму.

Пропущений м’яч ніби переформатував гру:Ромочевиці вдалося згрупуватися та зосередитися на побудові атак. Відтак, наприкінці першої 45-ти хвилинки, рахунок зрівнює тринадцятий номер Ромочевиці Юрій Балога. На перерву гравці пішли з рахунком: 1:1

У другому таймі гра велася на рівних позиціях, вирівнялося і володіння м’ячем. Якщо у першому таймі "шкіряним" володіли 65/35% на користь ФК «В.Лучки», то в другій половині гри це співвідношення збалансувалося: 50/50%

Продовжували наступати «великолучківці», не давали «слабинку» і гравці Ромочевиці. Було кілька небезпечних моментів, які не вдалося реалізували нападникам обох команд. Зокрема, гравець Ромочевиці, вийшовши один на один з воротарем В.Лучок, обіграв кіпера, але удар у ближню стійку виявився не точним.

Наприкінці зустрічі природа внесла свої корективи – розпочався дощ, грати на мокрому газоністало складніше, було кілька легких травм, але футболісти продовжували гру на полі.

Зрештою, крапку з цій напруженій та емоційній зустрічі поставив сімнадцятий номер ФК «Ромочевиця» Микола Печора, реалізувавшипереможній гол на 81 хвилині.

Володарем Кубку Мукачівського району з футболу стала ФК «Ромочевиця».

Вирували пристрасті й серед юнацьких команд. У фіналі зустрілися команди Ключарок та Ромочевиці. Юнаки показали хороший, результативний і яскравий футбол. Матч завершився з результатом: ФК «Ключарки»: ФК «Ромочевиця»:4:1

Володарем Кубку Мукачівського району серед юнаків стала ФК «Ключарки».

Кращим гравцем визначено:

• Бабидорича Віталія (ФК «Ромочевиця»)
  • Ходоровського Віталія (ФК «Ключарки»)

Нагородження юнаків та дорослих гравці провели: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної федерації футболу Тарас Алмашій, начальник відділу молоді й спорту Мукачівської РДА Олександр Корж.

У номінації «Кращий гравець» серед дорослих гравців перемогли:

• Комлик Олександр (ФК «Ромочевиця»)
  • Варга Юрій (ФК «В.Лучки»)

Також Грамотами Мукачівської РДА та формами нагородили й суддівський склад:Проценко Руслана, Мондик Івана, Куніну Любов.

Відзначили й тренерів та президентів команд, серед яких: Василь Козар – наставник В.Лучки, Віталій Богдан – тренер команди Ромочевиця, Ярослав Чоп – президент команди В.Лучки,Василь Симочко – президент ФК «Ромочевиця».

Безперечно, найбільш хвилюючим моментом стало вручення Кубку його володарям – ФК «Ромочевиця». Приємною згадкою про фінал Кубку Мукачівського району з футболу також стануть загальні фото кожної з команд.

Джерело: Мукачівська РДА