Перенесені матчі 2 туру «BUSINESS CUP 2018»: результат лише додав інтриги

110

1

0

С

ьогодні, 24 квітня, на футбольному майданчику в смт. Кольчино відбувся перенесений матч 2 туру«BUSINESS CUP 2018». Проте, результат лише додав інтриги, адже футбольна Фортуна розпорядилася таким чином, щоб вперенесених матчах зіграли команди, які претендують на призові місця. Більше того, ці команди набрали однакову кількість очок.

Відтак, по 15 залікових очок набрали: ФК «АЛЕКС «, ФК «ДОМ Х» та ФК «ЕНЕРГЕТИК». Але якщо результат ФК «АЛЕКС» залишається фіксованим, тому що команда зіграла всі матчі турніру, то «ДОМ Х» та «ЕНЕРГЕТИК» включилися у серйозну боротьбу за титул чемпіона.

Першими долю випробовували гравці ФК «ДОМ Х». Сьогодні вони зустрілися з ФК «ЛІКА».

Характер поєдинку з перших хвилин і до останнього свистка арбітра відзначався швидкістю, взаємним тиском команд у штрафних майданчиках, та майже однаковим відсотком володіння м’ячем. ФК «ЛІКА» відкриває рахунок на перших хвилинах першого тайму, тож на перерву колективи пішли з цим результатом.

У другій половині гри ФК «ДОМ Х» вирівняв позиції та примусив супротивників грати в обороні. Проте ФК ЛІКА» організували ще чимало гострих атак, одна з яких завершилася забитим м’ячем. Їхні візаві успішно завершили три ігрові комбінації, закріпивши, хоч мінімальну, але таку важливу перемогу. ФК «ДОМ Х» - ФК «ЛІКА»: 3:2.

Додамо, забиті м’ячі додали ФК «ДОМ Х» ще три залікові очки, то ж у підсумку команда має 18 очок та наразі посідає перше місце у турнірній таблиці.

Інтрига зберігатиметься до завтра, 25 квітня. Все визначать останні матчі турніру«BUSINESS CUP 2018», одна з команд – ще один претендент на звання чемпіона. Це – ФК «ЕНЕРГЕТИК», у якого наразі також 15 очок.

Передфінальні настрої коментує засновник турніру Едуард Ілтьо:

Переможця турніру визначить останній ігровий день, також стануть відомі імена «срібних» та «бронзових» призерів. Показово, але саме команди – лідери мають шанс позмагатися за додаткові очки, зігравши перенесені із-за погодних умов матчі 2 туру. Загалом, всі команди показали цікаву, швидкісну гру, толерантний футбол, за що їм дякую, - підсумовує Едуард Ілтьо.