Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини" - Мукачево.today

Травень

27

2017

Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини"

25 травня,в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок відбувся обласний фестиваль-конкурс "Таланти багатодітної родини", який проводиться вже кілька років поспіль із метою популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних родинних традицій та історичної спадщини.

Цьогоріч він проходив у таких номінаціях: "Музичне виконання", "Вокальне мистецтво", "Художнє слово", "Хореографічне мистецтво", "Оригінальний жанр", "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".

У фестивалі-конкурсі взяли участь понад 100 учасників віком від шести до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей із усіх районів Закарпаття, за винятком Великоберезнянського та Берегівського.

Компетентне журі (голова – заступник начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації Іван Канюка) визначило переможців.

У номінації "Музичне виконання":

  • Лауреати І премії – Володимир Орос (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона), Юлія Мандзюк (м.Свалява);
  • Лауреати ІІ премії – Матей Паладі, Вікторія Волошин (с.Порошково Перечинського району);
  • Лауреати ІІІ премії – Олександра Крицкій (смт.Середнє Ужгородського району), Євген Граділь (смт.Середнє Ужгородського району);

У номінації "Вокальне мистецтво":

  • Лауреат І премії – вокальний квартет у складі Серафима, Кирила, Іоанна, Тихона Шахових (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона, викладач Інна Небесна);
  • Лауреати ІІ премії – Катерина Шпеник (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона, викладач Інна Небесна, концертмейстер Ірина Кудімова), Іванна Петрінко (с.Драгово Хустського району);
  • Лауреати ІІІ премії – Вікторія Желізняк (м.Ужгород), Роман Костюк (смт.Міжгір’я), Анастасія Стець (Тересвянська дитяча школа мистецтв Тячівського району).

У номінації "Художнє слово":

  • Лауреат І премії – Оксана Дужар (смт.Воловець);
  • Лауреат ІІ премії – Олександра Носок (с.Сасово Виноградівського району);
  • Третю премію не присуджували.

У номінації "Хореографічне мистецтво":

  • Лауреат І премії – студія сучасного танцю "Бі-Фрі" Іршавського районного будинку культури у складі Вероніки Скоблей, Сергія Скоблея, Світлани Гуляни, Поліни Гусєвої;
  • Лауреат ІІ премії – колектив "Імпульс" у складі Вікторії Буркало й Андріани Мишанич (с.Колочава Міжгірського району);
  • Третю премію не присуджували.

У номінації "Оригінальний жанр":

  • Лауреат ІІ премії – Інна Повх Інна (зразкова циркова студія "Весела Арена" Іршавського районного будинку культури);
  • Лауреат ІІІ премії – тріо "Авангард", солістка Уляна Струтин (м.Рахів);
  • Першу премію не присуджували.

У номінації "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво":

  • Лауреат І премії – Яна Блинда (с.Верхнній Бистрий Міжгірського району);
  • Лауреат ІІ премії – Андрій Ретізник (м.Рахів), Вероніка Сарканич (с.Кольчино Мукачівського району);
  • Лауреат ІІІ премії Валентина Вензел (с.Ільниця Іршавського району), Григулька Мирослава (с.Драгово Хустського району), Анастасія Скрипинець (м.Мукачево), Дмитро Зейкан (м.Іршава).

Засновники й організатори фестивалю – департамент соціального захисту населення та управління культури Закарпатської облдержадміністрації і Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Дивіться також

Новини партнерів

Курс валют на портале Finance.ua

Цікаво


Рекомендовані підприємства

Медичний центр "Архімед"

Медицина

Медичний центр «Архімед» — один з перших приватних...

Зареєструвати підприємство

Подати оголошення

Маєш файний шанс додати своє оголошення!

•Безкоштовно!

•Довго зберігається!

•Дуже круто!