Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини" - Мукачево.today

Травень

27

2017

Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини"

25 травня,в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок відбувся обласний фестиваль-конкурс "Таланти багатодітної родини", який проводиться вже кілька років поспіль із метою популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних родинних традицій та історичної спадщини.

Цьогоріч він проходив у таких номінаціях: "Музичне виконання", "Вокальне мистецтво", "Художнє слово", "Хореографічне мистецтво", "Оригінальний жанр", "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".

У фестивалі-конкурсі взяли участь понад 100 учасників віком від шести до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей із усіх районів Закарпаття, за винятком Великоберезнянського та Берегівського.

Компетентне журі (голова – заступник начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації Іван Канюка) визначило переможців.

У номінації "Музичне виконання":

  • Лауреати І премії – Володимир Орос (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона), Юлія Мандзюк (м.Свалява);
  • Лауреати ІІ премії – Матей Паладі, Вікторія Волошин (с.Порошково Перечинського району);
  • Лауреати ІІІ премії – Олександра Крицкій (смт.Середнє Ужгородського району), Євген Граділь (смт.Середнє Ужгородського району);

У номінації "Вокальне мистецтво":

  • Лауреат І премії – вокальний квартет у складі Серафима, Кирила, Іоанна, Тихона Шахових (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона, викладач Інна Небесна);
  • Лауреати ІІ премії – Катерина Шпеник (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона, викладач Інна Небесна, концертмейстер Ірина Кудімова), Іванна Петрінко (с.Драгово Хустського району);
  • Лауреати ІІІ премії – Вікторія Желізняк (м.Ужгород), Роман Костюк (смт.Міжгір’я), Анастасія Стець (Тересвянська дитяча школа мистецтв Тячівського району).

У номінації "Художнє слово":

  • Лауреат І премії – Оксана Дужар (смт.Воловець);
  • Лауреат ІІ премії – Олександра Носок (с.Сасово Виноградівського району);
  • Третю премію не присуджували.

У номінації "Хореографічне мистецтво":

  • Лауреат І премії – студія сучасного танцю "Бі-Фрі" Іршавського районного будинку культури у складі Вероніки Скоблей, Сергія Скоблея, Світлани Гуляни, Поліни Гусєвої;
  • Лауреат ІІ премії – колектив "Імпульс" у складі Вікторії Буркало й Андріани Мишанич (с.Колочава Міжгірського району);
  • Третю премію не присуджували.

У номінації "Оригінальний жанр":

  • Лауреат ІІ премії – Інна Повх Інна (зразкова циркова студія "Весела Арена" Іршавського районного будинку культури);
  • Лауреат ІІІ премії – тріо "Авангард", солістка Уляна Струтин (м.Рахів);
  • Першу премію не присуджували.

У номінації "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво":

  • Лауреат І премії – Яна Блинда (с.Верхнній Бистрий Міжгірського району);
  • Лауреат ІІ премії – Андрій Ретізник (м.Рахів), Вероніка Сарканич (с.Кольчино Мукачівського району);
  • Лауреат ІІІ премії Валентина Вензел (с.Ільниця Іршавського району), Григулька Мирослава (с.Драгово Хустського району), Анастасія Скрипинець (м.Мукачево), Дмитро Зейкан (м.Іршава).

Засновники й організатори фестивалю – департамент соціального захисту населення та управління культури Закарпатської облдержадміністрації і Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Дивіться також

Новини партнерів

Курс валют на портале Finance.ua

Цікаво


Рекомендовані підприємства

Медичний центр "Архімед"

Медицина

Медичний центр «Архімед» — один з перших приватних...

Зареєструвати підприємство

 
БезВІЗ: Подорожуй, відпочивай, рекомендуй. UA BezVIZ
Группа Facebook · 1 013 участников
Присоединиться к группе
Як оформити закордонний біометричний паспорт? Вимоги країн Євросоюзу, Інфографіка, досвід подорожуючих, цікаві розповіді та багато іншого обговорюємо ...
 

Подати оголошення

Маєш файний шанс додати своє оголошення!

•Безкоштовно!

•Довго зберігається!

•Дуже круто!