Валерія Лунченка зареєстровано народним депутатом - Мукачево.today

Серпень

12

2019

Валерія Лунченка зареєстровано народним депутатом

Ц

ентральна виборча комісія зареєструвала перших народних депутатів України, обраних у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі до Верховної Ради 9-го скликання.

12 серпня ЦВК зареєструвала п’ятьох народних депутатів, обраних у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та 20 нардепів, обраних в одномандатних виборчих округах.

Так, від політичної партії “Слуга народу” зареєстровано Олексія Устенка (№86 у виборчому списку партії), від партії “Європейська солідарність” – Руслана Князевича (№21) та Максима Саврасова (№22), від “Опозиційної платформи – За життя” – Юлія Іоффе (№12) та Рената Кузьміна (№35).

Крім того, під час засідання були зареєстровані народні депутати обрані по одномандатних округах. Серед них, в числі перших, і закарпатський обранець Валерій Лунченко, який здобув на 71 окрузі одну з найпереконлишивіх перемог в Україні, обійшовши найближчого суперника з партії Слуга народу на рекордні 11 тисяч голосів.

Також нардепами з округів зареєстровано: №15 – самовисуванка Лариса Білозір (Вінницька область), №37 – самовисуванець Дмитро Шпенов (Дніпропетровська область), №46 – кандидат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Федір Христенко, №51 – самовисуванець Олександр Ковальов (Донецька область), №62 – кандидат від політичної партії “Слуга народу” Ігор Герасименко, №64 – самовисуванець Володимир Арешонков, №66 – кандидат від “Слуги народу” Тетяна Грищенко (Житомирська область), №78 – кандидат від “Опозиційної платформи – За життя” Олександр Пономарьов (Запорізька область), №88 – самовисуванець Андрій Іванчук (Івано-Франківська область), №102 – самовисуванець Олесь Довгий (Кіровоградська область), №107 – самовисуванець Олександр Сухов (Луганська область), №147 – самовисуванець Олег Кулініч (Полтавська область), №155 – самовисуванець Віктор М’ялик (Рівненська область), №162 – кандидат від “Слуги народу” Микола Задорожній (Сумська область), №174 – самовисуванець Олександр Фельдман (Харківська область), №192 – самовисуванець Олександр Герега (Хмельницька область), №197 – кандидат від “Слуги народу” Олександр Скічко, №198 – самовисуванець Сергій Рудик, №200 – самовисуванець Антон Яценко (Черкаська область).

Дивіться також

Новини партнерів

Цікаво

Рекомендовані підприємства

Медичний центр "Архімед"

Медицина

Медичний центр «Архімед» — один з перших приватних...

Зареєструвати підприємство

Подати оголошення

Маєш файний шанс додати своє оголошення!

•Безкоштовно!

•Довго зберігається!

•Дуже круто!

?>