Футгандбол: дивовижне спортивне дійство відбулося в Ужгороді (фото) - Мукачево.today

Футгандбол: дивовижне спортивне дійство відбулося в Ужгороді (фото)

0

0

В

идовищне спортивне дійство відбулося в ужгородському СК “Юність” у четвер, 2 листопада.

Гравці ФК “Минай” та ГК “Карпати” провели товариський матч симбіозу двох видів спорту. За регламентом зустрічі перший тайм спортсмени відіграли за правилами футболу, а другий – відповідно гандболу.

Як повідомляє Закарпатський кореспондент з місця події перша зустріч, як і очікувалося, принесла перемогу найпрестижнішій футбольній команді області ФК “Минай”. Фінальний свисток зафіксував результат – безапеляційні 7:0, хоча варто відмітити, “Карпати” часом гостро атакували та для забитого гола гравцям не вистачило точності.

Другий тайм пройшов не менш запекло та весело. У відповідь на результативні атаки суперників ФК “Минай” не полишав спроб забити і йому це таки вдалося. Голи у ворота “Карпат” забили Роберт Гегедош та Максим Минайленко. У підсумку – 16:2.

Тож розсудити результат матчу випало серії пенальті. Та й тут організатори змагань вигадали своєрідні правила – футболісти забивали руками, а гандболісти – ногами. Перші 5 ударів не визначили переможця, тож серія пенальті дещо затяглася. Та все ж останнє слово таки було за футболістами – ФК “Минай” перемагає у зустрічі.