Юнаки «Динамо» розгромили «Ювентус»: автор другого голу закарпатець - Мукачево.today

С

ьогодні «Динамо» U-19 зустрічалося з однолітками з «Ювентуса» в стиковому матчі Юнацької ліги УЄФА. На цій стадії немає матчів, так що доля цієї пари вирішувалася тільки в Києві. Українці легко розібралися з суперником - 3: 0.

Вже на 6-й хвилині Артур Ващишин відкрив рахунок, зігравши на добиванні після сейва голкіпер.

На 70-й хвилині Сергій Булеца подвоїв перевагу, відправивши м'яч у сітку від штанги.

В кінці Денис Попов після подачі кутового зробив рахунок розгромним.

Також у складі "Динамо" грає мукачівець Крістіан Біловар.

Сергій Булеца - 1999 року народження. Родом із Закарпаття, де виріс і почав грати спочатку в аматорській команді, потім за ужгородську СДЮСШОР. Звідти вже потрапив до Києва - спочатку в академію РВУФК, а потім отримав запрошення в команду Віталія Косовського.

Дебютував за «біло-синіх» в першості України серед команд U-19 6 серпня 2016 року в виїзному поєдинку проти полтавської «Ворскли» (2: 3). 3 вересня 2016 забив свій перший гол в чемпіонаті U-19, відзначившись у виїзній грі з львівськими «Карпатами» (1: 1).

1 жовтня 2016 року провела свій прем'єрний матч за «Динамо» U-21 проти Кропивницького «Зірки» (3: 1). Першу зустріч в турнірах під егідою УЄФА провів у складі збірної України (U-17) 26 жовтня 2015 року в відбірковому матчі чемпіонату Європи проти Молдови (1: 1).