69

0

0

З

5 по 7 червня в столиці проходив Чемпіонат країни з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років.

До Києва з’їхалось близько 550 юних борців із 24 регіонів нашої держави. Змагання проходили на чотирьох татамі в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності. Ужгородську міську спортивну школу №1 представляли троє спортсменів на чолі зі старшим тренером В.А. Камінським.

У перший день змагань у ваговій категорії до 46 кг Юрій Поляк, на жаль, поступився представнику Києва і далі не продовжив змагання. У вазі до 60 кг Станіслав Грицик відборовся 5 сутичок, три з яких виграв і дві програв, в підсумку посів 9 місце серед 67 учасників.

На другий день змагань у ваговій категорії до 57 кг на татамі вийшла Аліна Баран, яка впевнено виграла першу сутичку, у другій – поступилася суперниці з Чернігова і далі вже не продовжила боротьбу. У підсумку посіла 11 місце.