Матч "Минай" - ОДЕК (Рівненщина) закінчився нічиєю і бійкою - Мукачево.today

Матч "Минай" - ОДЕК (Рівненщина) закінчився нічиєю і бійкою

424

0

0

С

ьогодні в Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся матч п'ятого туру Аматорського чемпіонату України, в якому ФК «Минай» приймав ФК ОДЕК (Рівненщина).

У першому таймі саме гості повели у рахунку – 0:1. У другому таймі гравці «Минаю» стали частіше атакувати і перебувати на половині поля суперника. Михайло Кополовець з правого флангу подав кутовий, який реалізував Максим Минайленко – 1:1.

Під кінець другого тайму через бійку, яка сталася на футбольному полі, були вилучені двоє гравців «Минаю», один футболіст та головний тренер ОДЕКа.

І ще оде вилучення було у «Минаю» через небезпечне порушення правил. У підсумку, останні хвилини матчу «минайці» догравали увісьмох, повідомляє прес-служба ФК "Минай".