Минай в контрольному матчі програв Кішварді

319

0

0

М

инай в першому контрольному матчі на тренувальному зборі в Угорщині мінімально програв Кішварді - 0: 1.

Єдиний гол в матчі відбувся на 40-й хвилині. Перемогу Кішварді приніс точний удар Карабелева.

Відзначимо, що в складі закарпатського клубу вперше з'явився зимовий новачок - форвард Артем Мілевський, який відіграв перший тайм. До слова, українець свого часу представляв кольори Кішварда.

У наступному контрольному спарингу команда Василя Кобіна зіграє проти іншого угорського клубу - Дебрецена. Зустріч запланована на 20 березня. Далі Минай відправиться на збори до Туреччини, де проведе шість контрольних матчів.