На Закарпатті стартує дитячо-юнацький турнір на честь Андрія Гаваші - Мукачево.today

Серпень

08

2017

На Закарпатті стартує дитячо-юнацький турнір на честь Андрія Гаваші

299

0

0

З

акарпаття вже вчетверте приймає міжнародний дитячо-юнацький турнір на честь Андрія Гаваші. Змагання розпочнуться 14 серпня, - повідомляє Федерація футболу Закарпаття

На турнірі чекають гостей із-за кордону, цього разу змагання розширили географію. Окрім команд з Угорщини, Словаччини та Німеччини, які вже традиційно приймають участь у турнірі, до змагань приєднується команда з Румунії.

Розклад матчів

U-15

Група А

14 серпня

ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгородвихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ДЮСШ-15 Київвихідний

16 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

17 серпня

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Динамо» (Київ) вихідний

18 серпня

ФК «Динамо» (Київ) – СДЮСШОР Ужгород

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина)вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В

14 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» (Львів)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево)вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Чіксереда» (Румунія)вихідний

16 серпня

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Львів» (Львів)вихідний

17 серпня

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Львів» (Львів)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк)вихідний

18 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ)вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

U-17

Група А

14 серпня

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 Київ

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – вихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Львів» (Львів) – вихідний

16 серпня

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

17 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Автомобіліст». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В

14 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Cкала» (Моршин)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – вихідний

16 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Cкала» (Моршин)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Динамо U-16» (Київ) – вихідний

17 серпня

ФК «Динамо U-16» (Київ) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Cкала» (Моршин)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Дивіться також

Новини партнерів

Ми в соц. мережах


Рекомендовані підприємства

Медичний центр "Архімед"

Медицина

Медичний центр «Архімед» — один з перших приватних...

Зареєструвати підприємство

Подати оголошення

Маєш файний шанс додати своє оголошення!

•Безкоштовно!

•Довго зберігається!

•Дуже круто!