Рекорд: 12-й раз Кубок України з футболу завоював «Шахтар», обігравши «Динамо» - Мукачево.today

Травень

10

2018

Рекорд: 12-й раз Кубок України з футболу завоював «Шахтар», обігравши «Динамо»

232

0

0

П

еред фіналом 9 травня біля матчу було відразу кілька інтриг. По-перше, і «Динамо» і «Шахтар» вигравали Кубок рівно по 11 разів. Переможець виривався вперед. По-друге, в чемпіонаті України майже напевно перемагають гірники, тому киянам треба було взяти хоча б один трофей у сезоні. І це - не рахуючи вже звичних перепалок і закулісся. Тепер загадок стало менше. Але трохи про сам матч

Перший тайм з перших же хвилин пішов на зустрічних курсах. І тільки до 30-й хвилині вималювалася певна перевага гірників. Ісмаїлі прорвавшись в штрафну наносив найнебезпечніший удар - воротар Бойко!

Ще 15 хвилин напруженої гри і вже на 46 хвилині після несподіваного атаки на чолі якої виявився Степаненко м'яч практично на стрічці воріт зупинив Бойко. На цьому перший тайм завершився. І на цей момент ще не можна було навіть припустити, хто переможе.

Другий тайм почався шоком для «Динамо». Вже на третій хвилині донеччанам вдалася стрімка атака, довгий прорив Бутко по правому флангу, розрізає передача, де Факундо Феррейра в прічн манері обіграв всіх і замкнув з двох метрів. 1: 0 на користь «Шахтаря».

«Динамо» побігло відіграватися, але вихід один на один у Бесєдіна виграв Пятов. Можливо, це була фатальна нереалізації ... Ще три хвилини і найпотужніший удар Ракицького зі штрафного - і вже 2: 0 за «Шахтар»

Багато порахували винним в пропущеному м'ячі воротаря Бойка, який до цього виручав.

На цьому, в принципі було вирішено все. Але боротьба на полі тільки загострилася. Битва пішла буквально на кожній ділянці поля. Однак, коли на 88-й хвилині фанати закидали фаєрами поле і зупинили темп гри, стало ясно, що Кубок від «Шахтаря» не піде.

12-й Кубок України у донецьких футболістів!

Тепер залишається тільки інтрига в чемпіонаті. 13 травня, в передостанньому турі «Шахтар» грає з «Вересом» і перемога гарантує донеччанам титул чемпіонів. При інших розкладах потрібна перемога «Динамо» в матчі з «Зорею» і тоді як мінімум формальна інтрига збережеться до останнього туру, в якому 19 травня зійдуться знову «Динамо» і «Шахтар».