У Чопі пройшов футбольний турнір-меморіал - Мукачево.today

У Чопі пройшов футбольний турнір-меморіал

222

0

0

С

правжнім спортивним святом став ХІІІ міжнародний турнір з міні-футболу пам’яті колишнього міністра транспорту і зв’язку України, Героя України Георгія Кирпи, який відбувся на Чопському стадіоні «Локомотив».

Як інформує сайт Федерації футболу Закарпаття в ньому взяли участь 30 футбольних команд – структур ПАТ «Укрзалізниця», дві команди залізничників зі Словаччини і одна – з Угорщини.

В змаганнях команд підприємств перше місце завоював колектив ФК «Експрес» ПАТ «Укрзалізниця». На другому місці – спортсмени ТЧ – 10 Чоп, на третьому – ВЧД – 10 ст. Ужгород.

Серед структурних підрозділів переможцем змагань стала команда ДН Львів ПАТ «Укрзалізниця», а призерами – партії «Відродження» та ДН Тернопіль.

Призери захоплюючих змагань отримали кубки, грамоти та медалі організаторів. Окремі відзнаки вручено кращим гравцям турніру у відповідних номінаціях. Нагороди вручили голова Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці Ярослав Афтанас, інші члени оргкомітету.