У лютому стартує Зимова першість чемпіонату з футболу Закарпаття (РОЗКЛАД) - Мукачево.today

Січень

29

2018

У лютому стартує Зимова першість чемпіонату з футболу Закарпаття (РОЗКЛАД)

180

0

0

З

агалом, у зимовій першості візьмуть участь 22 закарпатські команди, які розділили на 4 підгрупи.

Групи Зимової першості сезону 2018 року

Стадіон смт Середнє

Група А

  1. ФК «Середнє»
  2. ФК «Поляна»
  3. ФК «Вільхівці»
  4. ФК «В.Березний»
  5. ФК «Вітязь» (Концгазо)
  6. ФК «Фаворит» (Шишлівці)

Група В

  1. ФК «Минай»
  2. ФК «Ужгород»
  3. ФК «Бобовище»
  4. СДЮСШОР U-17 (Ужгород)
  5. ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке)
  6. ФК «Колос» (Ракошино)

Стадіон «Пластмасовик» м.Виноградів

Група С

  1. ФК «Севлюш» (Виноградів)
  2. ФК «Карпати» (Дубове)
  3. ФК «Верховина» (Міжгір’я)
  4. ФК «Сільце»
  5. СК ім.І.Яремчука (В.Бичків)

Група D

  1. ФК «Бужора» (Іршава)
  2. ФК «Карпати» (Рахів)
  3. ФК «Заріччя»
  4. ФК «Фанчиково»
  5. ФК «Копаня» (В.Копаня)

Календар зимової першості сезону 2018 року

Стадіон смт Середнє

1-й тур, 3 лютого

Група А

ФК «Середнє» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – початок 11:00

ФК «Поляна» – ФК «В.Березний» – початок 13:00

ФК «Вільхівці» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00

1-й тур, 4 лютого

Група В

ФК «Минай» – ФК «Колос» (Ракошино) – початок 11:00

ФК «Ужгород» – СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– початок 13:00

ФК «Бобовище» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00

2-й тур, 10 лютого

Група В

ФК «Колос» (Ракошино) – СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– початок 11:00

ФК «Минай» – ФК «Бобовище» – початок 13:00

ФК «Ужгород» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00

2-й тур, 11 лютого

Група А

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «В.Березний» – початок 11:00

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – початок 13:00

ФК «Поляна» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00

3-й тур, 17 лютого

Група А

ФК «В.Березний» – ФК «Вільхівці» – початок 11:00

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Поляна» – початок 13:00

ФК «Середнє» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00

3-й тур, 18 лютого

Група В

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Бобовище» – початок 11:00

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Ужгород» – початок 13:00

ФК «Минай» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00

4-й тур, 24 лютого

Група В

ФК «Бобовище» – ФК «Ужгород» – початок 15:00

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Минай» – початок 13:00

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 11:00

4-й тур, 25 лютого

Група А

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – початок 15:00

ФК «В.Березний» – ФК «Середнє» – початок 13:00

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 11:00

5-й тур, 3 березня

Група А

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – початок 15:00

ФК «Вільхівці» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – початок 13:00

ФК «В.Березний» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 11:00

5-й тур, 4 березня

Група В

ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – початок 15:00

ФК «Бобовище» – ФК «Колос» (Ракошино) – початок 13:00

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 11:00

Стадіон «Пластмасовик» м. Виноградів

1-й тур, 3 лютого

3 група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Сільце» – початок 13:00

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – СК ім.Яремчука – початок 15:00

1-й тур, 4 лютого

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Фанчиково» – початок 13:00

ФК «Заріччя» – ФК «В. Копаня» – початок 15:00

2-й тур, 10 лютого

Група D

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Заріччя» – початок 13:00

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «В.Копаня» – початок 15:00

2-й тур, 11 лютого

Група С

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 13:00

ФК «Карпати» (Дубове) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – початок 15:00

3-й тур, 17 лютого

Група С

ФК «Сільце» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 13:00

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків)– початок 15:00

3-й тур, 18 лютого

Група D

ФК «Фанчиково» – ФК «Заріччя» – початок 13:00

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «В.Копаня» – початок 15:00

4-й тур, 24 лютого

Група D

ФК «Заріччя» – ФК «Карпати» (Рахів) – початок 15:00

ФК «Фанчиково» – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 13:00

4-й тур, 25 лютого

Група С

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Карпати» (Дубове) – початок 13:00

ФК «Сільце» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок 15:00

5-й тур, 3 березня

Група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок 15:00

ФК «Сільце» – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – початок 13:00

5-й тур, 4 березня

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 15:00

ФК «Фанчиково» – ФК «В.Копаня» – початок 13:00

Дивіться також

Новини партнерів

Курс валют на портале Finance.ua

Рекомендовані підприємства

Медичний центр "Архімед"

Медицина

Медичний центр «Архімед» — один з перших приватних...

Зареєструвати підприємство

Подати оголошення

Маєш файний шанс додати своє оголошення!

•Безкоштовно!

•Довго зберігається!

•Дуже круто!