226

0

0

У

групі "А" Другої ліги відбулися матчі 17-го туру. ФК Ужгород у середу, 14 квітня, приймав Чайку з Київщини. Рахунок зустрічі - 3:0. Вже на першій хвилині відзначився 19-річний півзахисник Вадим Ференцик. До кінця тайму ще по голу забили Адріан Пуканич (21 хв.) та Віктор Ряшко (39 хв.).

За версією SportArena та ПФЛ Вадима Ференцика названо кращим гравцем у матчі.

У турі залишається незіграним ще один матч між командами першої четвірки - ФК Діназ та Поділля. Гра відбудеться сьогодні, 15 квітня. Результат даного матчу не змінить розташування Ужгорода у турнірному становищі.

У списку бомбардирів продовжує лідирувати досвідчений капітан ужгородського клубу - Адріан Пуканич, який забив уже 11-й гол у сезоні.

В наступному турі ужгородці гратимуть на виїзді з вінницькою Нивою. Матч відбудеться у понеділок, 19 квітня.