Вчитель фізкультури з Мукачівщини - призер чемпіонату світу з класичного жиму лежачи - Мукачево.today

П

ротягом тижня у місті Кіллін (США, Техас) проходив чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп, в якому взяли участь 15 українських спортсменів, 14 з яких вибороли медалі різного ґатунку.

Уперше за 2 роки у змаганнях такого високого рангу виступив представник закарпатської школи пауерліфтингу – вихованець Мукачівської СОК ДЮСШ, вчитель фізкультури Бистрицької ЗОШ І-ІІ ст. Мукачівського району Василь Діус, який був чемпіоном України серед юніорів в м. Коломия, багаторазовим переможцем галузевої спартакіади Працівників освіти і науки з гирьового спорту.

Мукачівський атлет змагався серед юніорів не старших за 23 роки у ваговій категорії до 120 кг. З результатом 170 кг посів третє місце та приніс вагомі очки у скарбницю команди України. Чемпіоном у цій категорії став також українець Дмитро Вовк з Києва, а другу сходинку п’єдесталу пошани посів представник США Джеррі Робертсон. Виступаючи всього третиною складу, юніорська збірна України посіла третє місце у командному заліку. Вітаємо спортсменів та їх тренерів!