142

0

0

У

матчі п’ятого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Верес та Минай. Гра проходила у Луцьку, на стадіоні Авангард. Відзначаємо появу у стартовому складі Миная чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Вереса — 1:0

У стартовому складі Вереса не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 19-річний захисник Ігор Гук.

Тренерський штаб Миная з перших хвилин випустив: 21-річних захисників Міслава Матіча та Олега Горіна, 19-річного хавбека Ельдара Кулієва та 19-річного нападника Едварда Кобака. У запасі залишилися: 21-річний хавбек Антон Байдал, 20-річний нападник Рустам Ахмедзаде.

У першому таймі було багато боротьби, але у команд відчувалися проблеми з конструктивом. Єдиний небезпечний момент стався на 29-й хвилині, коли Багайоко пробив вище воріт. Відзначимо, що на 45+2 хвилині попередження отримав Горін. Команди пішли на перерву за закономірної нульової нічиєї.

На 46-й хвилині вище воріт пробив Кулієв. На 56-й хвилині у гру увійшов Ахмедзаде. На 60-й хвилині господарі реалізували свою першу нагоду у матчі і вийшли уперед. Відзначився Гегедош —1:0. На 65-й хвилин Мірошник зіграв рукою і арбітр призначив пенальті. З позначки Ахмедзаде не зміг переграти Когута.

На 73-й хвилині попередження отримав Кулієв. На 90+3 хвилині пряму червону отримав Дахновський.

Відігратися гості так і не змогли. Верес святкує дебютну перемогу в УПЛ.

Верес — Минай — 1:0

Гол: Гегедош (60).

На 60-й хвилині Рустам Ахмедзаде не реалізував пенальті (воротар).

Вилучення: Дахновський (90+3).

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Є. Пасіч (Дахновський, 85), Г. Пасіч (Тимофієнко, 86), Полюлях (Кльоц, 77), Кучеров, Гегедош (Гечев, 67), Сергійчук (Панасенко, 76).

Минай: Кучер — Лиховидько, Книш (Гончар, 68), Матіч (Векляк, 67), Горін, Кулієв, Хахльов, Кобак (Білоног, 55), Багайоко (Синьогуб, 67), Петрусенко, Селезньов (Ахмедзаде, 56).