Грудень

20

2021

Вихованці СОКДЮСШ м. Мукачева - переможці і призери Міжнародного турніру з боксу

1009

0

0

В

ихованці СОКДЮСШ м. Мукачева - переможці і призери Міжнародного турніру з боксу.

16 - 19 грудня 2021 р. в м. Івано-Франківську відбувся II Міжнародний турнір з боксу " Ivano - Frankivsk cop ", пам"яті Ігоря Гайдамаки. В ньому прийняли участь 370 боксерів різного віку з 15 областей України та 9 країн. Серед них і 9 мукачівців, вихованців СОКДЮСШ, спортивних клубів "Саммерс", "Ром-спорт ", тренерів Валерія Вишньова, Михайла Чебану, Олександра Салахеєва, Йосифа Феки. Виступ закарпатців на цьому високого рівня турнірі достойно оцінили прикарпатські фахівці боксу. По три перемоги і золоті нагороди отримали Євген Руссо та Олексій Татаренко. В упертій фінальній боротьбі поступився перемогою і отримав срібло Владислав Железнов. Володарями бронзових нагород стали Калман Аміт, Данило Осипенко, Олександр Ковач, Євген Фека. Ще два наших бійця, Мілан Балажі та Алекс Митрик, у першому ж двобої поступилися більш досвідченим суперникам і позбулися шансів на нагороду. Мукачівські боксери не перестають радувати місцевих прихильників боксу своїми успіхами і перш за все це велика подяка їх особистим тренерам.