Закарпатські футзалісти відіграють фінальні матчі УФЛ - Мукачево.today

Закарпатські футзалісти відіграють фінальні матчі УФЛ

686

0

0

У

суботу та неділю, 18-19 березня, відбудуться фінальні поєдинки Ужгородської футзальної ліги. Вже в ці вихідні закарпатські футзалісти відіграють завершальні матчі УФЛ, де кожна команда змагатиметься за підсумкове місце на турнірі.

В суботу команди боротимуться за 5-8 місця в своїх лігах. Першими розпочнуть першолігові клуби. В матчі ЮСБ та Ultimate принциповою ця зустріч буде для африканця з ЮСБ, який буде грати проти повністю африканської команди. Інша пара Будівельник та Libyan Lions вже зустрічались у першому турі в групі В, тоді між ними була зафіксована нічия 2:2.

У Вищій лізі Епіцентр зійдеться з Худльовом.

Вікінг очікуватиме зустрічі з АТО.

Наступними вийдуть на поле Медея та Зінедін, які вже зустрічались на груповій стадії, тоді у другому турі оріхівчани виграли 4:1. Вопак очікуватиме зустрічі з переможцем попередньої пари, так як їх суперник по півфіналу Радванка не зможе зіграти.

• 18:20 ПрСЛ1-ПрСЛ2

В останній ігровий день, неділю 19 березня, відбудуться вирішальні поєдинки за місця на п’єдесталі. За третє місце у Першій лізі боротимуться КС Ужгород та КІТ, яким зовсім трохи бракувало, щоб зіграти у фіналі. У Вищій лізі за бронзу змагатимуться Верест, який вже має досвід здобуття медалей цього ґатунку Кубку УФЛ та Спортіка. У Суперлізі Минай2 зіграє з УжНУ, в якому майже пів складу грають за Минай, тож ця зустріч носитиме характер принципового для них.

У фіналі Першої ліги Тімвір зустрінеться з Тисою, яка в плей-оф набрала хороший хід. Тімвір спробує завоювати золото і довести випадковість потрапляння у найнижчу лігу.

УжНЕТ зійдеться з Коритнянами, які до фіналу відіграють чвертьфінал весняної першості Ужгородського району.

У головному поєдинку УФЛ вже втретє за останні три місяці зустрінуться Минай1 та Проспект. У Кубку команда Гібалюка виграла 3:2, на груповій стадії поступилась 3:4. Чергова їхня зустріч стане вирішальною для у визначенні чемпіона УФЛ.

Неділя (19 березня)

• 12:30 КС Ужгород - Кіт (3-4 місце Перша ліга)
  • 13:20 Верест - Спортіка (3-4 місце Вища Ліга)
  • 14:10 Минай 2 - УжНУ (3-4 місце Суперліга)
  • 15:00 технічна перерва,підготовка до фіналу
  • 16:00 Офіційне відкриття фінальної частини УФЛ
  • 16:15 фінал Першої Ліги Тімвір - Тиса
  • 17:00 УжНет - Коритняни (Фінал Вищої ліги)
  • 18:00 Минай 1 - Проспект (Фінал Суперліги)
  • 19:00 Церемонія нагородження

Завдяки технічним партнерам УФЛ інтернет-провайдеру УжНет буде вестися онлайн-трансляція фінальних поєдинків у неділю (https://www.youtube.com/channel/UCE42u-QQM1U_ziF_CPyIHeg).