Червень

06

2021

Євро-2020: розклад, анонси, трансляції, результати

303

0

0

З

11 червня по 11 липня 2021 року на 11 стадіонах 11 міст Європи пройде довгоочікуване Євро-2020.

Спочатку цей розіграш чемпіонату Європи з футболу повинен був відбутися в минулому році, однак через пандемію коронавірусу було прийнято рішення про перенесення на 2021 рік. При цьому приставку «2020» зберегли в маркетингових цілях.

У груповому раунді візьмуть участь 24 збірні. З них 20 кваліфікувалися через відбірковий турнір, а ще 4 – за підсумками першого розіграшу Ліги націй УЄФА. Учасники були розподілені на шість груп по чотири команди.

Волею жереба збірна України під керівництвом Андрія Шевченка потрапила в групу С, де разом з Нідерландами, Австрією і Північної Македонією боротиметься за вихід у раунд плей-оф.

Груповий етап

В 1/8 фіналу пройдуть переможці груп і команди, що зайняли другі місця, а також чотири найкращі команди, що посіли треті місця.

Група A

МЗбірнаІВНПРГ (З - П)О
1Турция Туреччина00000 (0 - 0)0
2Италия Італія00000 (0 - 0)0
3Уэльс Уельс00000 (0 - 0)0
4Швейцария Швейцарія00000 (0 - 0)0

11.06 - 22:00 - Туреччина − Італія

12.06 - 16:00 - Уельс − Швейцарія

16.06 - 19:00 - Туреччина − Уельс

16.06 - 22:00 - Італія − Швейцарія

20.06 - 19:00 - Швейцарія − Туреччина

20.06 - 19:00 - Італія − Уельс

Група B

МЗбірнаІВНПРГ (З - П)О
1Дания Данія00000 (0 - 0)0
2Финляндия Фінляндія00000 (0 - 0)0
3Бельгия Бельгія00000 (0 - 0)0
4Россия Росія00000 (0 - 0)0

12.06 - 19:00 - Данія − Фінляндія

12.06 - 22:00 - Бельгія − Росія

16.06 - 16:00 - Фінляндія − Росія

17.06 - 19:00 - Данія − Бельгія

21.06 - 22:00 - Росія − Данія

21.06 - 22:00 - Фінляндія − Бельгія

Група C

МЗбірнаІВНПРГ (З - П)О
1Нидерланды Нідерланди00000 (0 - 0)0
2Украина Україна00000 (0 - 0)0
3Австрия Австрія00000 (0 - 0)0
4Флаг Северной Македонии Північна Македонія00000 (0 - 0)0

13.06 - 19:00 - Австрія − Північна Македонія

13.06 - 22:00 - Нідерланди − Україна

17.06 - 16:00 - Україна − Північна Македонія

17.06 - 22:00 - Нідерланди − Австрія

21.06 - 19:00 - Північна Македонія − Нідерланди

21.06 - 19:00 - Україна − Австрія

Група D

МЗбірнаІВНПРГ (З - П)О
1Англия Англія00000 (0 - 0)0
2Хорватия Хорватія00000 (0 - 0)0
3Шотландия Шотландія00000 (0 - 0)0
4Чехия Чехія00000 (0 - 0)0

13.06 - 26:00 - Англія − Хорватія

14.06 - 16:00 - Шотландія − Чехія

18.06 - 19:00 - Хорватія − Чехія

18.06 - 22:00 - Англія − Шотландія

22.06 - 22:00 - Хорватія − Шотландія

22.06 - 22:00 - Чехія − Англія

Група E

МЗбірнаІВНПРГ (З - П)О
1Испания Іспанія00000 (0 - 0)0
2Швеция Швеція00000 (0 - 0)0
3Польша Польща00000 (0 - 0)0
4Словакия Словаччина00000 (0 - 0)0

14.06 - 19:00 - Польща − Словаччина

14.06 - 22:00 - Іспанія − Швеція

18.06 - 16:00 - Швеція − Словаччина

19.06 - 22:00 - Іспанія − Польща

23.06 - 19:00 - Словаччина − Іспанія

23.06 - 19:00 - Швеція − Польща

Група F

МЗбірнаІВНПРГ (З - П)О
1Венгрия Угорщина00000 (0 - 0)0
2Португалия Португалія00000 (0 - 0)0
3Франция Франція00000 (0 - 0)0
4Германия Німеччина00000 (0 - 0)0

15.06 - 19:00 - Угорщина − Португалія

15.06 - 22:00 - Франція − Німеччина

19.06 - 16:00 - Угорщина − Франція

19.06 - 19:00 - Португалія − Німеччина

23.06 - 22:00 - Португалія − Франція

23.06 - 22:00 - Німеччина − Угорщина

Дивіться також

Новини партнерів

Цікаво

Рекомендовані підприємства

Медичний центр "Архімед"

Медицина

Медичний центр «Архімед» — один з перших приватних...

Зареєструвати підприємство

Подати оголошення

Маєш файний шанс додати своє оголошення!

•Безкоштовно!

•Довго зберігається!

•Дуже круто!