Франція перемогла Уругвай та увійшла до півфіналу - Мукачево.today

Франція перемогла Уругвай та увійшла до півфіналу

142

0

0

У

першому чвертьфінальному матчі Чемпіонату Світу 2018 лицем до лиця зійшлися збірні Уругваю і Франції. Фаворитом даного поєдинку називали європейську збірну, і даний статус вони цілком підтвердили.

Рахунок в матчі відкрив Рафаель Варан. Під завісу першої тайму захисник «триколірних» замкнув подачу Антуана Грізманн зі штрафного.

Після перерви французи зуміли не тільки не пропустити, а й подвоїти свою перевагу. На 61 хвилині поєдинку Антуан Грізманн дальнім ударом розписався в воротах Фернандо Муслери. Не обійшлося без помилки голкіпера південноамериканців.

Переломити хід зустрічі уругвайці так і не зуміли, свисток арбітра зафіксував перемогу французів з рахунком 2:0. У півфіналі підопічні Дідьє Дешама зустрінуться з переможцем пари Бразилія-Бельгія.