"Ювентус" розгромив "Динамо" у матчі Ліги чемпіонів

255

0

0

К

иївське "Динамо" поступилось 3:0 "Ювентусу" у виїзному матчі в рамках матчу Ліги чемпіонів. Команда Мірчі Луческу тепер займає третю сходинку у турнірній таблиці.

Зокрема, у першому таймі обидві команди активно атакували, проте скористатись своїм шансом вдалось лише туринцям. На 21 хвилині рахунок відкрив К’єза. Згодом, на 57 хвилині рахунок подвоїв Кріштіану Роналду, а на 66 Альваро Мората довів перевагу до розгромної.

Своєю чергою, у матчі по групі "Ференцварош" вдома у Будапешті поступився "Барселоні" теж 0:3.

Таким чином, "Динамо" та "Ференцварош" мають по одному очку й 8 грудня у Києві розіграють між собою путівку в плей-оф Ліги Європи.

Нагадаємо, 1 грудня донецький футбольний клуб "Шахтар" обіграв мадридський "Реал" за один тур до фінішу групового етапу Ліги чемпіонів. Матч відбувся в Києві на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 2:0.