Українці здобули дві перемоги на старті чемпіонату Європи з боксу - Мукачево.today

У

Харкові розпочалися поєдинки першого раунду чемпіонату Європи з боксу, котрий приймає українське місто Харків.

Українець Євген Барабанов у ваговій категорії до 69 кг одноголосним рішенням суддів здобув звитягу над норвежцем Ямшидою Назарі.

В іншому протистоянні між українцем Рамазаном Муслімовим та поляком Ігорем Павелом у категорії бійців із вагою до 91 кг, роздільним рішенням рефері переможцем вийшов наш співвітчизник.

Відзначимо, що обидва українці пробилися до 1/8 фіналу змагань.

Примітно, що у день відкриття турніру не зумів пройти представник України Мгер Оганесян 64 кг, котрий поступився Люку Маккормаку із Англії.

Додамо також, заявка на участь в цьогорічній континентальній першості нараховує понад 300 боксерів з 40-ка європейських країн, 80 з яких отримають право боротися за звання чемпіона світу-2017.