Українська збірна у чвертьфіналі Євро-2020!

0

0

В

перше в історії збірна України вийшла у чверть фінал Євро.

Вчора команда під головуванням Шевченка перемогла збірну Швеції з рахунком 2:1. У першому таймі забив Зінченко, після чого противники зрівняли рахунок. Лише в екстратаймі, на останніх секундах гри переможний гол забив Довбик, вивівши збірну вперше в історії у чверть фінал Євро.

У матчі проти Швеції український нападник Артем Довбик відзначився в компенсований час.

Як повідомляє видання Optajoe, Довбик забив гол на 120 хвилині та 37 секунді. Своїм ударом футболіст побив рекорд Мішеля Платіні, а також встановив нове досягнення в національній команді. Вдалося ввійти до історії й нападнику скандинавської команди Емілю Форсбергу.

Крім того, півзахисника збірної України Олександра Зінченка визнали найкращим гравцем матчу 1/8 фіналу чемпіонату Євро-2020 між збірними України та Швеції.

Наступний матч відбудеться між збірними Англії та України 3 липня.