Чемпіонат Мукачева з аматорського футболу: напруга зростає - відеоновина від Мукачево.today

Вересень

15

2017

Чемпіонат Мукачева з аматорського футболу: напруга зростає

С

тадіони міста над Латорицею знову запрошують вболівальників футболу – триває чемпіонат Мукачева серед аматорських команд.

Днями відбулися поєдинки четвертого туру другого кола.

ФК «Алекс» - ФК «Транзит»: 2:1

Першу пару суперників склали дві рівні за силою команди: фаворит турніру ФК «Алекс» та його суперник, що наполегливо «наступає на п’яти» - ФК «Транзит».

На перерву команди пішли з нульовим рахунком. А у другому таймі футбольна фортуна була прихильною до ФК «Алекс», який обіграв суперника з рахунком 2:1

ФК «ДПТНЗ» - ФК «Локомотив»: 3:4

Друга пара команд порадувала вболівальників кількістю гольових моментів. Гра була емоційною, обидва тайми відбулися у швидкісному темпі, на тлі якого суперники будували атаки та намагалися пробити оборону й обіграти кіпера. В результаті поєдинку перемагає ФК «Локомотив» з рахунком 4:3

Відтак, лідером турнірної таблиці залишається ФК «Алекс», другу сходинку посідає ФК «Транзит»

Відео: Перший кабельний