Червень

30

2016

Перемога ужгородських ватерполістів на чемпіонаті України

15 команд з усіх куточків нашої держави з’їхалися до Львова, аби визначити найкращих на Чемпіонаті України з водного поло серед юнаків. Ужгородська команда «Динамо» спортсменів 2004 року народження виграла Чемпіонський титул! Це історична перемога для оновленої сторінки водних видів спорту на Закарпатті.

«Присутствовали на турнире 15 команд, которые были разбиты на подгруппы. Самый сложный соперник попался в финале, это команда Харькова. Игра была драматическая. Сначала мы вели в счете 6:1, потом невероятными усилиями харьковчане сравняли счет. Потом игра мяч в мяч, но в итоге мы победили 10:8. Мы были полностью обессилены, не верили ни во что, не могли уже говорить даже, ни выражать эмоции. Очень утомительная была игра, но тем радостнее для нас эта победа, долгожданная, для всего водного поло на Закарпатье», — говорить Сергій КИСЕЛЮК, тренер ФСТ «Динамо» з водного поло

Ужгородські ватерполісти ретельно готувалися до Всеукраїнської першості. На змагання їхали із завданням потрапити у призери Чемпіонату. Однак, завдяки наполегливості та показаному характеру, у непростій боротьбі, не програвши жодного поєдинку, хлопцям вдалося завоювати найвищий титул та стати першими в Україні.

В Ужгородській міській раді наших юних Чемпіонів урочисто привітало керівництво краю та міста, ФСТ «Динамо» та Федерації водних видів спорту Закарпаття. Нагородили героїв грамотами та кубками, а також восьми ватерполістам-чемпіонам дістануться путівки до спортивного табору у Миколаєві.